Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

Święto Edukacji Narodowej - więcej >>>
Niezwykłe przedstawienie pt. Mądrość silniejsza od czasu wspólnie z rodzicami przygotowali uczniowie klas piątych z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Autorka scenariusza Pani Marzena Kurowska - Blok wspierana mocą Pani Katarzyny Budnik (wychowawczyni kl. 5a) udowodniła, że dzieci wraz z rodzicami mogą dać widzom wiele powodów do radości. Obrazek szkoły dawnej i współczesnej - w cudowny sposób wciąż takiej samej, z rozbrykaną dziatwą, wielokrotnie nagradzany był gromkimi brawami. GRATULACJE!
W dniu dzisiejszym nauczyciele oraz pracownicy szkoły wielokrotnie odbierali od swoich wychowanków dowody sympatii. Wszystkim szczególnie podobał się upominek od Samorządu Uczniowskiego w postaci łyżeczki z życzeniami. Serdecznie dziękujemy za życzenia i miłe słowa Dyrektorowi Szkoły Panu Sebastianowi Boberowi, Radzie Rodziców oraz przedstawicielowi UMiG Sianów Panu Ireneuszowi Megielowi.