Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

Wizyta w Banku PKO BP w Koszalinie - pozostałe zdjęcia >>>
Z okazji Światowego Dnia Oszczędzania uczniowie z naszej szkoły odwiedzili PKO Bank Polski w Koszalinie. Bank jest instytucją opiekującą się Szkolnymi Kasami Oszczędności. Uczniowie klas 2c i 4b bardzo regularnie zasilają swoje konta oszczędnościowe, a teraz mogli zobaczyć, gdzie trafiają ich oszczędności.
Z pracą banku zapoznali się też uczniowie klasy 4a, których w ten sposób opiekunki SKO pani Joanna Drejska i pani Alicja Kiedrowska chciały zachęcić do systematycznego gromadzenia oszczędności. Dzieci zwiedziły budynek banku, zobaczyły, w jaki sposób przeliczane są pieniądze, dowiedziały się, gdzie znajduje się skarbiec banku, a nawet złożyły wizytę
w gabinecie dyrektora. Przewodnikami po PKO BP byli pracownicy banku pani Sylwia Stępień i pan Michał Szeszko - osoby współpracujące na co dzień ze Szkolnymi Kasami Oszczędności.