Powrót do strony Historia szkoły w kronikach
U nas w "Zerówce"
Stronę redaguje pani Monika Bochra

Wycieczka do Wioski Hobbitów - pozostałe zdjęcia z wycieczki >>>
12 czerwca dzieci z "zerówki" wybrały się na wycieczkę do Wioski Hobbitów. Pogoda była wspaniała, a na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: wyprawa śladami Bilbo Bagginsa, pokazy sztuki kowalskiej, poznawanie Świata Śródziemia, gry, zabawy oraz pyszne jedzenie.

"Ko ko, ko ko - Euro spoko" - pozostałe zdjęcia >>>
Dzieci z "zerówki" poddały się piłkarskiej fali i w biało - czerwonych strojach spędziły cały dzień na sportowej rywalizacji.

Przygotowujemy teatrzyk kukiełkowy - pozostałe zdjęcia z zajęć >>>
Postanowiliśmy pobawić się w teatr. Samodzielnie przygotowaliśmy kukiełki, a potem odgrywaliśmy scenki.
Jesteśmy dumni z efektów naszej pracy.

Żyj zdrowo i kolorowo! - pozostałe zdjęcia z zajęć >>>
Z dniem 23 lutego postanowiliśmy odżywiać się zdrowo i kolorowo. Pierwszym krokiem naszej diety było wykonanie sałatek owocowych. Przestrzegaliśmy zasad higieny i uczyliśmy się bezpiecznie kroić przyniesione przez nas owoce. Wspólnymi siłami udało nam się zrobić pyszną, kolorową, a przede wszystkim zdrową sałatkę. Wszystkim ją polecamy!!! PYCHA!!!

Święto Babci i Dziadka w zerówce - pozostałe zdjęcia >>>
W zerówce odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Maluchy przygotowały wiele wierszyków i piosenek. Babcie i Dziadkowie dostali wspaniałe upominki własnoręcznie wykonane przez dzieci.
Ku zaskoczeniu dzieci - Babcie i Dziadkowie zaśpiewali im również piękne piosenki. Dziękujemy!

Bal karnawałowy zdjęcia z balu >>>
Dzieci uczestniczyły w zorganizowanym przez szkołę balu karnawałowym.
Wszyscy byli przepięknie przebrani i świetnie się bawili.

Wizyta w Muzeum
Dzieciaki z zerówki ośmiogodzinnej odwiedziły wraz w opiekunami Muzeum w Koszalinie, gdzie mogły zapoznać się
ze zwyczajami i tradycjami związanymi z Bożym Narodzeniem. Podczas spotkania poznały wiele ciekawostek związanych
z kolędowaniem i miały możliwość przymierzenia strojów kolędników.

Zaraz święta

Odwiedził nas Mikołaj! zdjęcia ze spotkania >>>
Całkiem niespodziewanie, podczas oglądania bajek odwiedził nas Mikołaj. Przyniósł nam wór pełen prezentów.
W ramach podziękowań zaśpiewaliśmy Mikołajowi piosenki i powiedzieliśmy wierszyki. Na szczęście nikt się nie pomylił
i dostaliśmy słodkie prezenty. Na do widzenia życzyliśmy sobie wesołych świąt!.

Zabawa andrzejkowa zdjęcia z zabawy >>>
24.11.2011 r. uczestniczyliśmy w szkolnej zabawie andrzejkowej. Były wróżby w "Domu Czarownic", tańce, wspaniała zabawa i oczywiście słodki poczęstunek. (Więcej zdjęć można obejrzeć Wydarzeniach szkolnych).

Z wizytą w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie
25 listopada dzieci z zerówki pojechały wraz z opiekunami do BTDw Koszalinie na przedstawienie "Smoczek Hieronim". Mieliśmy okazję udać się w niesamowitą podróż do przepięknego lasu, gdzie poznaliśmy Smoczka Hieronima. Smoczek, jak każde dziecko pragnął stać się silnym i odważnym, a przede wszystkim dorosłym smokiem, z którego już nikt nigdy nie będzie drwił. Jego przygody przekonały wszystkich, że aby być dużym i odważnym, wcale nie trzeba mieć wielu lat. Wystarczy tylko chcieć pomagać każdemu, kto jest w potrzebie. Dzieci podczas spektaklu teatralnego miały okazję nauczyć się "Tańca Smoka".

Wycieczka do piekarni
W październiku dzieci z "zerówki" wybrały się do pobliskiej piekarni w Sianowie. Podczas wycieczki dzieci zapoznały się z rodzajami mąki, ze sposobem wypieku pieczywa oraz uczestniczyły w procesie jego produkcji. Na zakończenie dzieciaki zostały poczęstowane pysznymi, cieplutkimi bułeczkami. Pycha...

U nas w "zerówce"... pozostałe zdjęcia >>>

Z wizytą w bibliotece
13 września dzieci z zerówki ośmiogodzinnej odwiedziły bibliotekę szkolną, gdzie zapoznały się z zasadami w niej panującymi oraz poznały sympatyczną Panią Bibliotekarkę, która opowiedziała o wielu ciekawych książkach, które warto przeczytać samemu lub z rodzicami.
Dziękujemy Pani Renacie Pomian za wspaniałą lekcję i obiecujemy często przychodzić do biblioteki!

Dzieciaki w szkolnej pracowni komputerowej