Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2016/2017
Kronika wydarzeń
- rok szk. 2016/2017

II Gminny Konkurs EKOLOGICZNA CHOINKA
W dniu 18 grudnia, jury w składzie: pani Katarzyna Budnik - wicedyrektor SP nr 2 w Sianowie, pani Alicja Rajca - przedstawiciel Rady Rodziców i Referatu Ochrony Środowiska Urzędu Gminy i Miasta Sianów oraz Małgorzata Siwiela - autorka i koordynatorka konkursu,
wyłoniło laureatów II Gminnego Konkursu EKOLOGICZNA CHOINKA.
W tym roku wpłynęły 64 prace, które zachwycają w holu naszej szkoły pomysłowością, oryginalnością, nowatorskim wykorzystaniem naturalnych materiałów i surowców wtórnych. Wybór zwycięskich prac, jak co roku, był nie lada wyzwaniem.
Po długiej naradzie przyznano następujące miejsca: w kategorii klas 0 - III:
I MIEJSCE - NIKODEM KOSTRZEWA - KLASA I SP W IWIĘCINIE
II MIEJSCE - MACIEJ WIOREK - KLASA IIIA SP NR 2 W SIANOWIE
III MIEJSCE - OLIWIA KULESZA - KLASA I A SP NR 2 W SIANOWIE
w kategorii klas IV - VII:
I MIEJSCE - JAKUB POMORSKI - KLASA VI SP W SZCZEGLINIE
II MIEJSCE - KAJETAN WOCH - KLASA V SP W SZCZEGLINIE
III MIEJSCE - JULIA OLEJARZ - KLASA V B SP NR 2 W SIANOWIE
Jury przyznało również równorzędne wyróżnienia następującym osobom: KAROL CHABERSKI - ŻABKI, WERONIKA JACKOWSKA 2A, GABRIELA I ZUZANNA KOWALCZYK - BIEDRONKI / IV C , JULIA GORGOŃ IV B, JAKUB I KACPER SZPAK BIEDRONKI/ VI B, OLIWIA STRUŚ VIA.
Nagrody zostaną wręczone podczas apelu 10 stycznia. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie, gratulujemy kreatywności,
a zwycięzcom bijemy brawa! Przypominamy, że prace zostaną przekazane do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sianowie i trafią przed Świętami do samotnych mieszkańców naszej gminy. Do zobaczenia za rok!
Małgorzata Siwiela