Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2016/2017
- rok szk. 2016/2017

Światowy Dzień Oszczędzania - pozostałe zdjęcia >>>
31 października Szkolna Kasa Oszczędności zorganizowała szereg działań z okazji Światowego Dnia Oszczędzania.
Naszą szkołę odwiedziła Sowa Mądra Głowa wraz z panią Dorotą Borkowską - przedstawicielką PKO Banku Polskiego I Oddziału w Koszalinie. Na uczniów - członków SKO w tym dniu czekało mnóstwo różnych atrakcji. Po pierwsze można było wziąć udział w Wielkiej Loterii SKO. Okazując swoją legitymację SKO lub książeczkę oszczędnościową losowano kupon z numerem. Na długiej przerwie odbyło się losowanie nagród - portfelików, piórników, poduszek - żyrafek
i voucherów do Parku Wodnego w Koszalinie. Uczniowie mogli wziąć udział w grze komputerowej "Władca Monet". Najlepszych nagrodzono drobnymi upominkami. Fundatorami nagród był PKO Bank Polski oraz Zarząd Obiektów Sportowych w Koszalinie. Uczniowie chętnie dzielili się swoimi refleksjami na temat oszczędzania, mówili dlaczego warto oszczędzać i w jaki sposób to robią. Duża niespodzianka czekała na uczniów klasy 4c - zostali nagrodzeni pysznym tortem za 100% uczestnictwo w SKO i bardzo systematyczne wpłaty. Cały hol szkolny zdobiły plakaty na temat oszczędzania - nie tylko pieniędzy, ale i wody czy energii - wykonane przez uczniów klas 4-6 na lekcjach techniki. Największą atrakcją jednak była Sowa Mądra Głowa, do której przytulali się najmłodsi, a fotografowali starsi. Opiekunowie SKO składają serdeczne podziękowania sponsorom i uczniom klasy 7b za pomoc w organizacji imprezy.