Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2013/2014
- rok szk. 2013/2014

Zdrowo i pożytecznie
Ostatnio na jednej z lekcji godziny wychowawczej klasa 6a przygotowała Dzień Sałatkowy. Wszystko zaczęło się od przygotowania stołów i składników oraz umycia rąk. Każda grupa posiadała swój własny przepis. Wszyscy pracowali w pełnym skupieniu, pomagali sobie nawzajem.
Dzięki wspólnemu zaangażowaniu we wszystkie czynności sałatki były przygotowane w mgnieniu oka. Po skończonej pracy uczniowie posprzątali dokładnie po sobie, aby następnie móc nakryć do stołu. Gdy już wszystko było skończone mogli spokojnie spożywać to co sami przygotowali.
Elegancko poczęstowali wychowawczynię oraz innych nauczycieli i pracowników szkoły. Sałatki były pyszne i pięknie podane. Po zakończeniu degustacji każdy umył swój talerzyk. Ta lekcja miała na celu zintegrowanie uczniów i stanowiła znakomitą odskocznię od zwykłych zajęć szkolnych.
Każdy z pewnością na długo zapamięta ten dzień.
Katarzyna Budnik