Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2013/2014
- rok szk. 2013/2014

CZTERY ŚWIATY TAJEMNIC RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO
W październiku 2013 roku odbył się Szkolny Konkurs Plastyczny o tematyce religijnej pt.: "Cztery światy tajemnic różańca świętego". W konkursie wzięło udział 47 uczniów w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I - III - I kategoria i klasy IV - VI - II kategoria. Organizatorami konkursu były Panie: Joanna Drejska i Anna Pianka. Ze względu na wysoki poziom konkursu, Jury w składzie: Pani Izabela Janocha i Pani Alicja Kiedrowska, odstąpiło od przyznania I, II, i III nagrody
w poszczególnych kategoriach i wyłoniło 10 laureatów konkursu oraz przyznało 11 wyróżnień.
LAUREATAMI KONKURSU ZOSTALI:
Aleksandra Gawienowska (3a), Tatiana Januszkiewicz (4a), Michał Kokot (2b), Koleta Kurek (5a), Maja Misiura (2a), Julia Olejarz (1b), Patryk Palkowski (3b), Bartek Wątroba (3a), Roksana Zawada (4b), Julia Żukowska (2b)
WYRÓZNIENIA W KONKURSIE OTRZYMALI:
Zosia Gurazda (2a), Julia Kocaba, Jakub Baran (2b), Zuzia Fira (3a), Kornel Sterczyński (3b), Natalia Karwat, Amelka Żukowicz (4a), Wiktoria Klimsiak, Ola Macias, Dominika Rożkowicz, Oliwia Stanek, Gabrysia Wojda (4b).
Najciekawsze prace uczniów można było obejrzeć na szkolnej gazetce. Zorganizowana wystawa prac cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci oraz rodziców. Serdecznie gratulujemy laureatom i osobom wyróżnionym!!!