Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2014/2015
- rok szk. 2014/2015

Kolejny sukces naszej drużyny w Turnieju BRD!
We wtorek, 17 marca w Szkole Podstawowej nr 18 w Koszalinie odbył się XXXVIII Ogólnopolski Turniej Wiedzy
o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego - etap powiatowy. W kategorii szkół podstawowych Gminę Sianów reprezentował zespół z naszej szkoły oraz uczniowie z SP w Suchej Koszalińskiej i SP w Dąbrowie. Wszyscy zmagali się z konkurencjami sprawnościowymi na torze rowerowym, wykazali się znajomością przepisów z ruchu drogowego oraz wiedzą z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Wśród szkół podstawowych w powiecie koszalińskim najlepiej wypadł nasz zespół wygrywając drużynowo oraz zajmując dwa pierwsze miejsca indywidualnie. Zwycięska drużyna to: Filip Kontek kl.6a (I miejsce indywidualnie), Martyna Kowalczyk kl.5a (II miejsce indywidualnie), Dominik Grzywacz kl.5a, Amelia Sambor kl.5a.
Uczniów przygotował pan Przemysław Ostrowski, a opiekunem była pani Joanna Czerwińska. Gratulujemy i życzymy powodzenia na eliminacjach wojewódzkich, które odbędą się w Koszalinie w dniu 18.05.2015 r.