Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2014/2015
- rok szk. 2014/2015

Uroczystości u naszego Patrona - więcej zdjęć >>>
W sobotę, 13 września delegacja uczniów ze sztandarem uczestniczyła w uroczystościach z okazji Święta Wojsk Lądowych w 8. Koszalińskim Pułku Przeciwlotniczym oraz 70. rocznicy sformowania 8.Dywizji im. Bartosza Głowackiego, których żołnierze są patronem naszej szkoły. W uroczystościach obok dowództwa Sił Zbrojnych oraz członków Stwarzyszenia Zołnierzy 8. Dywizji wzięli udział senator RP Piotr Zientarski, poseł Stanisław Wziątek, wicemarszałek województwa zachodnipomorskiego Andrzej Jakubowski oraz przedstawiciele władz samorządowych.
Szkoła została uhonorowana pamiątkową plakietą z okazji 70. rocznicy sformowania 8.Dywizji im. Bartosza Głowackiego.
Po uroczystościach uczniowie zwiedzili izbę tradycji oraz uczestniczyli w dniu otwartych koszar.
Serdecznie dziękujemy za zaproszenie.
Dyrektor Ireneusz Megiel