Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2014/2015
- rok szk. 2014/2015

Wielkoorkiestrowy Talent Show - więcej zdjęć >>>
W piątek, 9 stycznia włączyliśmy się jako szkoła w organizację 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
W tym dniu odbył się "Wielkoorkiestrowy Talent Show", podczas którego uczniowie zaprezentowali swoje zdolności
i talenty. Mogliśmy się przekonać, jak bardzo uzdolnioną mamy młodzież. Był pokaz umiejętności rysowania, robienia orgiami, akrobatyki, posługiwania się jojo, zwijania i rozwijania węży strażackich. Uczniowie recytowali wiersze, w tym również pisane przez siebie. Ponadto wielu zaprezentowało talenty taneczne i muzyczne. Dzieci tańczyły, śpiewały piosenki, nie tylko polskich, ale i zagranicznych wykonawców oraz grały na instrumentach muzycznych: skrzypcach, gitarze, keyboardzie. Imprezę prowadziła pani Renata Grosiak, a nad całością czuwała pani Joanna Czerwińska - pomysłodawczyni i organizatorka pokazu. Po południu odbyła się dyskoteka. W ciągu całego dnia zbierane były pieniążki do puszki. Zebraną sumę znać będziemy w niedzielę 11 stycznia.
Pięknie dziękujemy wszystkim, za świetną atmosferę, super imprezę i "ciężką" puszkę.
tekst: Joanna Czerwińska
foto: Jolanta Kapłon