Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
Kronika wydarzeń
- rok szk. 2015/2016

U-10 UKS Victoria SP2 Sianów mistrzyniami województwa
Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku" istnieje od 15 lat. To największy turniej piłkarski dla dzieci
w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad milion dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie Narodowym w Warszawie.
Wspaniale spisały się w finale wojewódzkim podopieczne trenerek Klaudii Saganowskiej i Karoliny Struszczyk. Najmłodsze zawodniczki startujące w kategorii U-8 po bardzo dobrej grze wywalczyły srebrny medal. Królową strzelczyń w kategorii U-8 została zawodniczka Victorii – Nikola Synówka.
Największy sukces osiągnęły piłkarki startujące w kategorii U-10, które wywalczyły złoty medal, zostając tym samym mistrzyniami woj. zachodniopomorskiego i uzyskując awans do Wielkiego Finału, który odbędzie się w dniach 29 kwietnia - 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie! W opinii trenerek ciężka praca i zaangażowanie dziewczynek sprawiły, że ich marzenia się spełniły, a łzy radości po wygranym finale napawają optymizmem. Cała drużyna zasługuje na pochwałę. Wyjazd Victorii Sianów na finały wojewódzkie możliwy był dzięki wsparciu Starostwa Powiatowego w Koszalinie, które pokryło koszty trasportu. W składzie drużyny UKS Victoria SP2 Sianów znalazły sie nasze uczennice - U-8: Bocian Nikola, Synówka Nikola, Wolf Julia, Zasztoft Anna, Kosowska Alicja, Warsińska Maria, Abdel Hamid Salma; U-10: Małolepszy Aleksandra, Pilarska Weronika, Jarmakowicz Kaja, Kozłowska Hanna, Kujko Katarzyna. GRATULUJEMY!