Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

FESTYN RODZINNY - Kocham Cię POLSKO - zdjęcia z FESTYNU >>> - "Rzepka" >>> - WESOŁA FOTKA >>>
Już po raz trzeci zorganizowaliśmy FESTYN RODZINNY. Tegoroczne spotkanie rodzin, nauczycieli i pracowników SP2 odbyło się pod hasłem Kocham Cię POLSKO. Wszystkich obowiązywały akcenty garderoby w narodowych barwach. Podczas uroczystego otwarcia Festynu utworzyliśmy "żywą flagę" i wspólnie zaśpiewaliśmy piosenkę znaną z programu telewizyjnego - wrażenie było niezwykłe. Uczniowie z klasy 3a z rodzinami oraz uczennice z klasy 6b zachęcali obecnych do codziennego czytania. Po tańcu dzieci ze Szkoły Tańca "Szczepan" na scenie pojawili się nauczyciele, którzy brawurowo zaprezentowali się w inscenizacji "Rzepki" Juliana Tuwima. Podczas Festynu było wiele atrakcji, które zapewnili nauczyciele - "Rodzinna" Loteria Fantowa, karaoke "Kocham Cię Polsko - śpiewająco", Kawiarenka z pysznym ciastem, Grill, "Wesoła Fotka z Lewandowskim i Elzą", Eksperymenty Szalonego Naukowca, Bańki - Giganty, Balonowe Zwierzątka, Malowanie Twarzy, "Kocham Cię Polsko - na sportowo". Zabawa była wspaniała, pogoda dopisała i wszyscy byli zadowoleni.
Kulminacyjnym momentem było losowanie głównych nagród Loterii Fantowej, które sponsorowali: Rada Rodziców przy SP2, pani Beata Krowicka - salon fryzjerski "Oliwia", pani Agnieszka Lerka - salon fryzjerski "Agnieszka", pani Joanna Czerwińska - radna Rady Powiatu, pan Stanisław Mularczyk - pizzeria "Ali Kebeb", pan Jarosław Dadoń - gospodarstwo rybackie, państwo Jolanta i Zbigniew Wdowczyk, Szkolne Koło Caritas.
Dziękujemy wszystkim za przybycie, wspólną zabawę, a sponsorom za hojność.