Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

Drugie klasy na wycieczce - więcej zdjęć >>>
7 czerwca uczniowie z klas drugich wybrali się do Parku Rekreacyjno-Edukacyjnego Sea Park Sarbsk w Łebie
na całodzienną wycieczkę. Największą atrakcją tego parku są baseny z przedstawicielami morskich ssaków płetwonogich: fok szarych, fok pospolitych, kotików i uchatek. Dzieci mogły zaobserwować te zwierzęta nie tylko w hodowli, ale również zobaczyć jak wygląda ich codzienny trening. Wcale nie mniejszą atrakcją było dla dzieci zwiedzanie oceanarium prehistorycznego 3D, czyli świata podwodnych gadów żyjących miliony lat temu, gdzie prawdziwy dreszcz emocji wywołał bardzo realistyczny atak rekina w 5D. Niesamowite wrażenia wywoływał spacer po odwróconej do góry dnem replice szwedzkiego galeonu. Innymi atrakcjami były: park makiet zwierząt morskich, muzeum marynistyczne, park zręcznościowo-linowy, park miniatur latarni morskich. Czas na zabawie upłynął bardzo szybko i z żalem trzeba było pożegnać Sea Park Sarbsk. To była naprawdę udana wycieczka!
Anna Zawistowska