Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

Przed Wigilią - spotkanie z Mikołajem >>> - zdjęcia z apelu >>>
Szczególnie charakter miały spotkania uczniów z wychowawcami we wtorek, 22 grudnia. W poszczególnych oddziałach były to prawdziwie klasowe Wigilie. Miłą niespodziankę dla wszystkich dzieci w postaci paczek i miłego spotkania z Mikołajem przygotowała pani Anna Pianka wraz z panią Joanną Czerwińską, panią Anną Ulatowską,
panem Krzysztofem Czupajło oraz Szkolnym Kołem Caritas.
Kulminacyjnym punktem dnia był uroczysty Apel Wigilijny. Apel przygotowała pani Joanna Drejska wraz z uczniami z klasy 6c i 3a przy pomocy wychowawcy klasy 6c - pani Doroty Bindas - Burdzik oraz wychowawcy klasy 3a - pani Izabeli Janocha. Wspaniałe przedstawienie pt.: Śpiewaj Ziemio cała dla Jezusa wprowadziło wszystkich w świąteczny nastrój. Aktorzy wykonali powierzone im zadania na medal. Nikt nie wypadł z roli ani na chwilę. Pięknie śpiewał chór prześlicznych aniołków, a recytacje wzruszyły niejednego słuchacza. Świąteczne życzenia Dyrektora ZAOO Pana Ireneusza Megiela oraz Dyrektora Szkoły Pana Sebastiana Bobera dopełniły całości. WESOŁYCH ŚWIĄT!