Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2015/2016
- rok szk. 2015/2016

Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu - pozostałe zdjęcia z apelu >>>
19 listopada obchodzony był Światowy Dzień Rzucania Palenia Tytoniu. Z tej okazji uczniowie klasy 5b pod opieką pedagog Joanny Czerwińskiej przygotowali przedstawienie profilaktyczne na temat szkodliwości palenia. Spektakl obejrzeli uczniowie naszej szkoły. Podczas spotkania ogłoszone zostały wyniki konkursu dla klas 4 - 6 na plakat promujący niepalenie oraz dla klas 1 - 3 pt.: "Mamo, tato nie pal przy mnie!". Prace konkursowe zostały zaprezentowane na wystawie na dolnym holu oraz posłużyły jako dekoracja do przedstawienia.
W ramach współpracy ze szkołami z opisanym wyżej przedstawieniem byliśmy w Gimnazjum Gminnym w Sianowie, gdzie obejrzeli go zarówno uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 jak i uczniowie klas pierwszych sianowskiego gimnazjum.
Po każdym przedstawieniu pielęgniarka szkolna przeprowadziła pogadankę na temat szkodliwości palenia i apelowała,
by młodzi ludzie nie niszczyli swojego zdrowia i nie sięgali po papierosy czy też e-papierosy.
Joanna Czerwińska