Powrót do strony Historia szkoły w kronikach
U nas w "Zerówce"
Stronę redaguje pani Monika Bochra

Występ z okazji Dni Ziemi Sianowskiej - pozostałe zdjęcia >>>
W sobotę, 28 maja 2011 roku (Dni Ziemi Sianowa) dzieci z "zerówki" - 5 godz. i 8 godz. zaprezentowały na scenie układ taneczny przygotowany pod kierunkiem nauczycieli. Po występie Dzieci wraz z Rodzicami uczestniczyły w wielu konkursach przygotowanych przez organizatorów. To była świetna zabawa...

Występy dla Mam - pozostałe zdjęcia ze spotkania >>>
W "zerówce" 25 maja odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci przygotowały przedstawienie oraz wspaniałe upominki, a Rodzice pyszny poczęstunek.

Wiosenny Festiwal Kultury Ekologicznej - pozostałe zdjęcia z Festiwalu >>>
20 kwietnia odbył się w kinie "Zorza" w Sianowie V Wiosenny Festiwal Kultury Ekologicznej, podczas którego między innymi dzieci z "zerówki" zaprezentowały się w inscenizacji tanecznej pt.: "Śmieciu precz".
Wszyscy uczestnicy festiwalu bawili się doskonale.

Wizyta w Fabryce Bombek w Koszalinie - pozostałe zdjęcia z wycieczki >>>
18 kwietnia dzieci wybrały się do Fabryki Bombek w Koszalinie, gdzie mogły zapoznać się z procesem dmuchania, srebrzenia i malowania bombek. Dzieci osobiście malowały swoje bombki, a na pamiątkę otrzymały bombkę w kształcie pisanki ze swoim imieniem.

Wizyta w Muzeum w Koszalinie
23 marca dzieci z zerówki 5 godz. i 8 godz. wybrały się na wycieczkę do muzeum w Koszalinie. Dzieci poznały zwyczaje związane ze Świętami Wielkanocnymi, zobaczyły ręcznie wykonane palmy, pisanki oraz kraszanki.
Na zakończenie spotkania pokolorowały najpiękniej jak umiały swoją pisankę. Wycieczka była bardzo udana i pouczająca.

Pierwszy dzień Wiosny - Szkolne Wiosenalia - zdjęcia >>>
Pierwszego Dnia Wiosny "zerówka" powitała Wiosnę razem ze swoimi koleżankami i kolegami ze szkoły.
Dzieci przygotowały wiersz oraz piosenkę o wiośnie. Zrobiły razem ze swoimi opiekunami piękną Marzannę, którą zaniosły do Urzędu Miasta i Gminy w Sianowie.

Bal karnawałowy
W piątek 28 stycznia 2011 roku, dzieci z Zerówki bawiły się razem ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami na szkolnej zabawie karnawałowej. Na tę okazję dzieci ubrały wymyślne stroje: były księżniczki, kotki, misie, kościotrupy i wiele innych prześlicznych postaci. Na koniec zabawy dzieci dostały wspaniałe prezenty. Tradycyjnie nie odbyło się bez słodkiego poczęstunku.

Dzień Babci i Dziadka
W piątek 21 stycznia 2011 roku, odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Maluchy przygotowały wiele wierszyków i piosenek. Babcie i Dziadkowie dostali fotografię wnuczki lub wnuka oprawione w ramki własnoręcznie wykonane przez dzieci .

Jasełka w Zerówce
W środę 15 grudnia 2010 roku, dzieci z Zerówki zaprosiły swoich Rodziców na uroczystość związaną ze zbliżającymi się Świętami. Dzieci przygotowały wspaniały występ, a Rodzice słodki poczęstunek. Wszyscy bawili się doskonale...

Lubimy się bawić...
Dzieci z oddziału "O" bardzo lubią się uczyć w szkole, ale również uwielbiają bawić się na szkolnym placu zabaw i chodzić na wycieczki...

Odwiedziła nas Pani Policjant
W dniu 1 października "zerówkę" odwiedziła Pani policjant. Dzieci z wielką radością przywitały swojego gościa.
Pani Policjant opowiedziała o trudnej pracy Policji. Pokazała dzieciom jak należy przechodzić przez jezdnię, zaznajomiła
z najważniejszymi znakami drogowymi oraz opowiedziała, do czego służy sygnalizacja świetlna. Dzieci mogły się pochwalić swoją wiedzą na temat bezpiecznego poruszania się na drodze oraz obiecały stosować się do zasad ruchu drogowego.

List od Pani Jesieni
23 września dzieci z oddziału "O" w związku z otrzymaniem listu od Pani Jesieni postanowiły jej poszukać. Swoje poszukiwanie rozpoczęły w parku. Wszystkie z radością szukały Pani Jesieni, zbierając jednocześnie jej dary: żołędzie, różnokolorowe liście, szyszki i kasztany. Bawiły się przy tym doskonale...