Powrót do spisu treści - WYDARZENIA 2016/2017
- rok szk. 2016/2017

Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera
W tym roku nasza szkoła przyłączyła się do akcji "Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera". To inicjatywa społeczna, przeprowadzana już po raz 7 przez wolontariuszy z całej Polski. Akcja polega na zbiórce artykułów spożywczych i chemicznych, a także kocy, ręczników i pościeli dla kombatantów i weteranów
II wojny światowej i podziemia. Bardzo mile widziane były również kartki i życzenia świąteczne.
"Ta paczka, to most, który przerzucamy między pokoleniami" – mówi koordynator zbiórki, pan Rafał Semołonik.
Uczniowie, Rodzice i Pracownicy szkoły chętnie i ze szczerego serca przynieśli podarunki dla potrzebujących. Dzieci ze świetlicy szkolnej przygotowały kartki świąteczne, które wywołają uśmiech i pokażą, że pamiętamy o naszych bohaterach.
W tym szczególnym czasie dobrze jest dzielić się tym co mamy, aby wszyscy mogli poczuć magię Świąt! Dziękujemy!
Joanna Tesmer